HAKKIMIZDA
ANA SAYFA
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Uzun yıllardır yazılım ve müşteri ilişkileri portföy yönetimi alanlarında çalışan iki girişimcinin dijital medya ve internet teknolojileri sektöründe görmüş oldukları eksikleri tamamlamak için kurduğu firmadır. 2006 yılından beri ulusal ve uluslararası projelerde çalışıp ekip yönetmiş olan yazılım direktörünün tecrübesi ile teknik alt yapımız kurulmuştur. Eğitim ve bilişim sektöründe portföy yönetimi ve danışmanlık yapmış iletişim direktörünün tecrübesi ile müşteri ilişkileri ve stratejik pazarlama alt yapımız kurulmuştur. Dijital dünya için tecrübelerini birleştiren girişimcilerimiz bu bilgilerini sektör temsilcileri ile paylaşmaktadır.

Hayal gücü ve bilginin birleştiği yerdesiniz.

Amacımız

Bilişim dünyasında gerçekleşen yenilikler hemen her gün görmekteyiz. Öngörüler bu gelişmelerin yakın zamanda tüm hayatımızı etkisi altına alacağını gösteriyor. Bugün bilgi edinmek için interneti biz kullanırken yarın çamaşır makinelerimiz yıkama programı için interneti kullanacaklar. 2020'de 75 Milyar ve üzeri cihazın internete bağlı olacağı öngörülmekte. Teknoloji bu denli hızla gelişirken ülkemiz kaynakları içerisinde bu gelişimden ayrı kalmamalıyız. 

Dijital dünyanın trendleri algıları da aynı oranda ve aynı mecra yoluyla hızla yayılmakta. Bilgiye erişim, alış veriş ve daha bir çok faaliyet dijital dünya üzerinden yürütülüyor. Bilginin değişme hızına yetişilmez oldu. Metroya girerken aldığımız haber metrodan çıkarken unutulmuş yerine yenisi gelmiş oluyor. Dijital stratejileri iyi kullanarak marka ve kurumlarımızı yüksek değerlere taşımak zorundayız.

Metroya girerken aldığımız haber ile çıkarken aldığımız haber aynı değil.